8045 VERDE ANDEER
By clicking on the small photos you can see the information of other slabs or bundles of this block| Block | 8045 |
| Color | GREEN |
| Bundle | No |
| Type | GRANITE |
| Finishing | FLAMED+BRUSHED |
| Warehouse | CAVAION |
| # slab | 1 |
| Length | 323cm / 127inch |
| Height | 149cm / 59inch |
| Thickness | 3.0cm / 1¼inch |
| Weight | 450kg |